Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | İletişim |                                                                                      

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ÖZEL ELAZIĞ YAVUZ SELİM KOLEJİ (Elazığ, Merkez)

ÖZEL ELAZIĞ YAVUZ SELİM KOLEJİ (Elazığ, Merkez)

Kategori  Kategori : ELAZIĞ ÖZEL OKULLARI
Yorumlar  Yorum Sayısı : 1
Okunma  Okunma : 4722
Tarih  Tarih : 22 Kasım 2010, 20:29

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Okulumuz 1998 – 1999 öğretim yılı başında eğitim öğretim faaliyetini başlamıştır.Okulumuz gündüzlü ve karma eğitim vermektedir. Okulumuzda Bilgisayar ve İngilizce seçmeli ders olarak verilmektedir.                        Okulumuz binası Harput yamacında kurulmuş temiz havası ve yapı bakımından güzelliğiyle Elazığ’ın her tarafından net olarak görülmektedir. Isınma yerden ısıtma sistemi ve yakıt olarak kömür kullanılmakta olup, iç ve dış aydınlatma yeterli düzeydedir. Su şehir şebekesinden alınır. Kanalizasyon mevcut olup donanım tam teşekküllüdür.             Araç – Gereç yeterince mevcuttur. Halı saha, Kapalı spor salonu, futbol, basketbol ve tenis kortu mevcuttur. Okulumuz 2.500 m²’lik arsa üzerine inşa edilmiştir. Bahçe ve oyun alanı 15.000 m²’ye yakın olup peyzaj projesi çalışmaları devam etmektedir. Bütün sınıflarımızda projeksiyon cihazı, ve bilgisayar bulunmaktadır. Öğrencilerimiz, birebir ders anlatımları, ek dersler, isteğe bağlı takviye çalışmalarla ayrıca desteklenmektedir.             Rehberlik servisinin düzenlemiş olduğu seminerler vasıtasıyla konsantrasyon ve sınav kaygısını yenme ile ilgili başarılı çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca öğrenci - veli - öğretmen diyalogunun daha sıkı takip edilmesi adına velilere yönelik kır gezileri, ev ziyaretleri, bahar şenlikleri, vs. düzenlenmektedir. Proje ve olimpiyat çalışmaları deneyimli öğretmenler gözetiminde sıkı bir şekilde takip edilmektedir.

Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji
Elazığ Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun
web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji SBS taban puanları, Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile Özel Elazığ Yavuz Selim Koleji yıllık okul ücreti ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ELAZIĞ / MERKEZ
Adı: ÖZEL ELAZIĞ YAVUZ SELİM KOLEJİ
Adresi: HARPUT MAH. DUA DAĞI MEVKİİ ELAZIĞ
Telefon Numarası: 4242151280
Faks Numarası:
E-mail Adresi: yavuzselimkoleji@yahoo.com
Web Adresi: -
Aşağıdaki formu doldurak Yorum Yapabilirsiniz

Bu habere toplam 1 yorum yazılmıştır.

vedat kaya [ 18 Eylül 2012, 10:46 ]
ben tarih öğremeni vedat kaya.Kurumunz bünyesinde çalışmak istiyorum.Daha önce Bingöl il milli eğitim müdürlüğünde ücertli öğretmenlik yaptım.Böyle bir büyük kurumda çalışmak kariyerim ve yapmak istediklerim adına çok büyük bir adım olacaktır.
Telefon numaram 0506 589 33 69.İlginizden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

ELAZIĞ ÖZEL OKULLARI

En Çok Okunan Haberler

ANKET

Kampanyamızı Nasıl Buldunuz

Tüm Anketler

Tüm Hakları Marmara Elazığlılar Derneği'ne Aittir. Acıbadem Caddesi Gayretli Sokak Demirciler Apt No:20/2 Daire 8 Acıbadem-Üsküdar/ İstanbul (E-5 Karayolu Üzeri Acıbadem) 0216 34 000 23
RSS Kaynağı